Suveakadeemia isiklik ajakava

Suveakadeemia 2012 annab Sulle vabaduse panna enda jaoks kokku just selline sisu, mis kõige paremini toetab Sinu arengut väitlejana. Töögruppides on osalejate arv piiratud, nii et mida varem oma ajakava kokku paned, seda kindlam on, et saad osaleda Sulle enim meeldivates töötubades. Kes ees, see sees :)

Ajakava koostamiseks tee palun nii:
  1. Vaata suvekooli kalendrit (allpool) päev päeva haaval. Kollased üritused on kõikidele ühised, seal pole vaja midagi valida. Kui osaled algajate programmis, pööra tähelepanu rohelist värvi üritustele, kui osaled edasijõudnute programmis, vaata oranži värvi sündmuseid. Ürituste värvilistele kastidele klõpsamine kuvab lisainfot ja lühikese sisukirjelduse.
  2. Igal pool, kus samal päeval ja samal kellaajal on kaks või rohkem sama värvi üritust, on sul võimalik teha oma valik. Valiku tegemiseks on kalendri all vorm, milles saad oma valikud kirja panna.
  3. Kui oled kõik valikud ära teinud, kontrolli veel igaks juhuks üle ja klõpsa lõpuks "Isiklik ajakava valmis" nupule.
  4. Me ei garanteeri 100%, et saad kuulata kõiki loenguid, mida oled valinud. Võib juhtuda, et mõni esineja järgmiste nädalate jooksul veel vahetub või mõni töötuba on juba oma maksimaalse osalejate arvu saavutanud. Seega ole palun valmis, et suveakadeemiasse saabudes palutakse Sul oma ajakavas teha mõned muudatused. Loodame siiski, et nii ei juhtu ning saad täpselt sellise suveakadeemia kogemuse, nagu ise enda jaoks kokku oled pannud.
PS! Väike vihje - kui kasutad ka ise Google kalendrit, saad otse suveakadeemia kalendrist kopeerida üritused oma kalendrisse.

Email again:
Osalen:


EDASIJÕUDNUTE PROGRAMMI VALIKUD 


ALGAJATE PROGRAMMI VALIKUD