Info liikmetele


E-posti list seltsid.vaitlus

E-posti listiga seltsid.vaitlus@lists.ut.ee võivad liituda kõik väitlushuvilised inimesed, mitte ainult Eesti Väitlusseltsi liikmed. Meie liikmetele on listiga liitumine väga soovitatav, sest seal liigub pidevalt info toimuvate ürituste, siseriiklike ja rahvusvaheliste konkursside ning muu väitluselu kohta. Listiga liitumiseks saada e-kiri aadressile sympa@lists.ut.ee, mille teemareale kirjuta subscribe seltsid.vaitlus ning e-posti aadress, millega soovid liituda. Listist lahkumiseks saada e-kiri aadressile sympa@lists.ut.ee, mille teemareale kirjuta unsubscribe seltsid.vaitlus ning oma e-posti aadress, millega oled listi liige. Teised listi  käsud leiad siit.

Väitlusselts sotsiaalmeedias

Väitlusseltsil on oma aktiivne lehekülg Facebookis aadressil www.facebook.com/debate.ee. Sealt leiab peaaegu igapäevaselt uuenevat infot väitlusseltsi tegevuste kohta.

Väitlusõpetajad ja väitlusharidusest huvitatud saavad koguneda Facebooki grupis aadressil https://www.facebook.com/groups/153651121450176/Meie Twitteri konto twitter.com/vaitlusselts kaudu saab kätte kõige kiirema lühiinfo sündmuste ning teiste tegemiste kohta, samuti kuulutused konkurssidel osalemiseks ning teised vabatahtliku töö ja kaasategemise võimaluste info.

Liitumine haridus- ja noorsootöötajate uudiskirjaga

E-posti listiga saavad kõik väitlushariduse huvilised, mitte ainult Eesti Väitlusseltsi liikmed. Uudiskirja saadame välja iga paari kuu tagant. Uudiskirjas jagame infot uute haridus- ja noorsootöötajate koolituste kohta. Liituda saad siit.