Tule vabatahtlikuks Euroopa meistrivõistlustele


Oled energiline ja abivalmis? Otsid head korraldamiskogemust? Tahaksid tutvuda huvitavate ja tarkade inimestega üle maailma? Sulle meeldib mõte veeta üks nädala suvest inspireerivas ja positiivses õhkkonnas?

Kui jah, siis oled Sa sattunud õigesse kohta! Registreeri end Euroopa suurima väitlusürituse EUDC (European Universities Debating Championships) vabatahtlikuks! Üritus toimub 14.-20. augustil 2017 Tallinna Tehnikaülikoolis ja sinna oodatakse sadu väitlejaid ning kohtunikke Euroopa ülikoolidest. 

Korraldustiim ootab endale appi aktiivseid noori alates 16. eluaastast ja kõiki eakamaid, sest sobivaid ülesandeid leidub kõigile! Eelnev väitluskogemus ei ole vajalik ja võta sõber ka kaasa! Registreerumiseks täida ankeet siin.

Miks tulla vabatahtlikuks?

Sulle on garanteeritud:

  • Kordumatu ja unustamatu korralduskogemus koos oma ala proffidega
  • Kokkuhoidev ja vahva meeskond
  • Koolitused enne üritust
  • Kuulumine nende 800 inimese hulka, tänu kellele EUDC toimub
  • Tohutult uusi ja huvitavaid tutvuseid üle Euroopa!
  • Võimalus kuulata lähedalt Euroopa parimaid väitlusi intrigeerivatel ning aktuaalsetel teemadel
  • Võimalus võtta osa vabatahtlikele ja osalejatele mõeldud vaba aja tegevustest
  • Vajadusel tasuta majutus Tallinnas!
  • Rikkalikud ja maitsvad söögikorrad tööpäevadel

Vabatahtlike ülesannetest

Vabatahtlikud töötavad rühmades, millel on spetsiaalsed ülesanded. Näiteks logistikatiimi liikmed saadavad osalejaid teel majutusasutusest võistlus- ja muude sündmuspaikadeni, runner-tiimid toimetavad igasse väitlusruumi hindamislehed, vabatahtlikud on abiks registreerumisel, infolauas, toitlustamisel jne.

Vabatahtlikud läbivad enne ürituse nädalat spetsiaalsed koolitused, niisiis ei tasu karta, kui Sa ei ole varem korraldamisega tegelenud. Õpetame Sulle vajaliku selgeks ja garanteerime, et Sa pole oma ülesannetega üksi!

Kui Sul on erioskusi või varasemaid kogemusi (nt fotograafia, IT, meedia jms), anna sellest ankeedis kindlasti teada ja me leiame Sulle võimalusel sobiva ala! 

Koostame igale vabatahtlikule graafiku tema ülesannetega ja vahetuse aegadega. Kõigile jääb piisavalt vaba aega, ent on oluline, et saaksid Tallinnas kohal olla vahemikus 12.-20. august, mil viiakse läbi koolitused ja toimub üritus.

Lisainfo: vabatahtlike koordinaator: Helene Vellevoog, helene.vellevoog(ät)gmail.com.
Kui Sind huvitab juba praegu ürituse käekäik, saad täpsemalt lugeda millega tegu Tallinn EUDC kodulehel siin